Partizani në zi, tifozi i vogël nuk i mbijetoi dot sëmundjes (FOTO LAJM)

Një lajm i hidhur ka ardhur nga skuadra e Partizanit ditën e sotme.

Mbështetësi special i kësaj skuadre, vogelushi Leo Cara, do t’i mungojë tifozerisë së kuqe për shkak se ai ka humbur betejën me sëmundjen që kishte duke ndërrua jetë ditën e sotme.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi si dhe nga Kapiteni Alban Hoxha, i cili ka bërë një njoftim në faqen e tij zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori