Partnerja e Ronaldos “fluturon” për reklamën e re, fansat “çmenden” pas formave të saj (FOTO LAJM)

Modelja argjentinase Georgina Rodriguez është përzgjedhur nga firma e njohur e veshjeve intime, “Yamamay”, për të reklamuar linjën e saj më të re.

Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, duket sikur fluturonfoton e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Kjo pozë gjithashtu i nxjerr në pah sensualitetin e saj dhe një fizik për t’u patur zili.

Ndërkohë edhe 12.5 milionë ndjekësit e saj nuk kanë ngurruar që të pëlqejnë foton e saj dhe ta komplimentojnë atë për linjat trupore perfekte.

Shtuar më 14/08/2019, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori