Pas divorcit të bujshëm, Hygerta Sako nis romancën e re? (FOTO LAJM)

Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.

Por sa i përketë jetës private, ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e rezervuar.

E pyetur së fundmi emisionin "Glamour Zone", nëse është në një lidhje, Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte.

Ky reagim, u mor nga ana e moderatores, si një konfirmim për lidhjen e saj të fshehtë, e ndërsa Hygerta për asnjë moment nuk kundershtoi.


Shtuar më 14/11/2019, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori