Pas ndarjes, Boateng rikthehet me ish-gruan e tij super seksi (FOTO LAJM)

Rikthehet qetësia në çiftin Melissa Satta-Kevin Prince Boateng.

Pas disa sinjaleve paraprake për rikthimin në krahët e njëri-tjetrit, vjen dhe indicia nga modelja e njohur që i vë vulën gjithçkaje.

Melissa ka shpërndarë në rrjetet sociale një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, me zemrën e Princit të saj që gulçon. “Satteng” janë kthyer…
Shtuar më 18/07/2019, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori