Pas vendimit nga gjykata, reagon klubi i Napolit (FOTO LAJM)

Gjykata vendosi fitore 3-0 në tavolinë për bardhezinjtë dhe -1 pikë për napolitanët.

Pas këtij vendimi të gjykatës sportive ka reaguar edhe klubi i Napolit me anë të një postimi në faqen zyrtare, ku shprehet se beson që vendimi do të ndryshojë në apel.

"Klubi i Napolit gjithmonë ka respektuar rregullat dhe ligjin. Me besim presim rezultatin e apelit, duke besuar fort te drejtësia" , postoi klubi transalpin. Priten zhvillime të reja mbi këtë çështje.

Shtuar më 15/10/2020, ora 08:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori