Pas videos së bujshme, prokuroria nis hetimet ndaj Nusret (FOTO LAJM)

Shefi i famshëm turk, Nusret Gökçe, është gjithmonë në qendër të medieve. Së fundmi, prokuroria turke ka nisur hetimet ndaj tij, pasi një ankese të bërë nga një ndjekës i Nusret në Instagram.

Gjithçka nisi kur ky i fundit postoi në rrjetin social një video, në të cilën shfaqeshin pjesët intime.

Ndjekësi shfaqi shqetësimin e tij duke e cilësuar si prishje të moralit të njerëzve, pasi shefi i njohur ka plot 33 milionë ‘followers”.

Tashmë, sipas mediave turke, pritet që prokuroria të marrë një vendim lidhur me Nusret.

Kujtojmë që në vendin tonë, shefi i kuzhinës bëri bujë pas publikimit të një video nga një prej restoranteve të tij në Dubai, ku shfaqeshin duke darkuar ministrat Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku si edhe këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga dhe nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku.

Shtuar më 27/01/2021, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori