Pasuesi i Sir Alex, teknikët në pole-position (FOTO LAJM)

David Moyes - Everton
Largimi i papritur i Sir Alex Ferguson i ka detyruar drejtuesit e Manchester United të kërkojnë një trajner të ri për skuadrën. Siç raportojnë mediat britanike David Moyes, tekniku aktual i Everton, është në pole-position për të zëvëndësuar skocezin 71-vjeçar, ndërkohë humb kuota Jose Mourinho, i cili është një hap larg Chelsea-t.


Por "Djajtë e Kuq" po vlerësojnë edhe emra të tjerë ku më të spikaturit janë ata të Klopp, Heynckes dhe Conte. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2013, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori