Pele 73-vjeç, martohet për të tretën herë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në moshën 73-vjeçare Pele i drejtohet altarit për të treën herë. Sipas asaj që shkruan portali "UOL", legjenda e futbollit dhe e dashura e tij Marcia Aoki do të martohen brenda këtij viti.

Çifti që bashkëjeton që prej 2010-ës jeton në Sao Paulo, ndërsa festa e dasmës mendohet të bëhet në New York.

Pele ka qënë më parë i martuar me Assiria Nascimento, me të cilën ka dy fëmijë binjakë Josua dhe Celeste dhe me Rosimeri Cholbi me të cilën ka tre fëmijë: Edinho, Jennifer dhe Kelly. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori