Personazhet e famshëm që bëjnë tifo për Realin ... ose Barçën (FOTO LAJM)

REAL MADRID | RAFA NADAL (TENNIS)
Fama e Barcelonës dhe realit është e madhe në të gjithë botën. Dy skuadrat e mëdha spanjolle kanë bërë për vete edhe yjet e kinematografisë botërore, të artit, apo edhe personazhe të njohurasporte të tjera.

Albeu ju sjell një pjesë të këtyre personazheve dhe për ekipin që ato mbështesin. Nga Nadal, Federer, Snoop Dogg dhe shumë të tjerë të njohura bëjnë tifo për këta dy ekipe të mëdha. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2015, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori