Pique zbulon Top 11 ideal, ja reagimi i Shakira-s (FOTO LAJM)

CASILLAS
Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka bërë publik formacionin e tij ideal nëpërmjet një loje elektronike futbolli. Katalanasi ka vënë Cristiano Ronaldon, Robin Van Persie-n dhe Lionel Messin, teksa ka kërkuar sugjerime nga tifozët për të bërë ndryshime të mundshme.

Dhe menjëherë ka ardhur reagimi i parë nga e dashura e tij, Shakira: "I dashur...Ҫfarë do Leo Messi në të djathtë? Ai është një qendërsulmues, zgjohu!", shkruan këngëtarja kolumbiane.

"E di se çfarë bëj e dashur. Kam strategjinë time, prit dhe shiko!", i është përgjigjur Pique. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2014, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori