Plas te Napoli, tifozët me banderola duan largimin e Ancelottit De Laurentis (FOTO LAJM)

Tifozët e Napolit kanë dalë më banderola kundër De Laurentins dhe Ancelottit ku kërkojnë një projekt të vërtetë nga klubi.

Të kaltrit dështuan këtë sezon ta mbyllinin vitin me trofe duke zhgënjyer tifozët.

Banderolat e tifozëve u vendosn në një nga muret që ndan rrugën nga zona e portit të Napolit dhe jashtë stadiumit San Paolo.

Edhe para ndeshjes ndaj Arsenalit në Europa League , parulla u shfaqën me fjalët "Ne kërkojmë Kupën UEFA", teksa Ancelotti ishte përgjigjur në një konferencë për shtyp se është gabim të "kërkosh", por ai dhe ekipi do të jepnin maksimumin. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2019, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori