Plasin ironitë ndaj Jose Mourinhos (FOTO LAJM)

Humbja e tretë e Chelseat për këtë sezon nuk është pritur mirë nga tifozët e shumtë të Chelseat dhe të skuadrave të tjera, të cilat duket se e kanë gjetur edhe fajtorin. Ai është Jose Mourinho.

Strategu portugez është ironizuar në media të ndryshme për rezultat e dobëta që po merr gjatë këtij sezoni në Premier League. /Albeu.com/
Shtuar më 13/09/2015, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori