Po bëjnë namin, rroba banjot e kësaj vere po i "çmendin" të gjithë (FOTO LAJM)

Marka “Bikinis Frankies” po bën namin me rroba banjot që ka nxjerrë në treg.

Të gjitha vajzat VIP në mbarë botën që kur na nisur karantina kanë pozuar me këtë model rroba banjosh.

Ato duken mjaft sensuale dhe joshëse, ku askush nuk mund t’i rezistojë. Disa nga VIP-at që kanë përqafuar këtë trend të rroba banjove janë Bella Hadid, Kylie Jenner, Halsey, Miley Cyrus dhe Madison Beer.

Ky model i rroba banjove ka për qëllim të zbulojë gjoksin në pjesën e poshtme dhe jo dekoltenë.

Shtuar më 30/06/2020, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori