Po vuan një dëmtimin në gju, plas gallata në rrjetet sociale me Icardin (FOTO LAJM)

Tema më interesante e javës tek Interi ishte sigurisht rasti Icardi, të cilit klubi zikalter vendosi ti hiqte shiritin e kapitenit, shkruan Albeu.com.

Pas vendimit nga drejtuesit e Interit erdhi refuzimi për të marrë pjesë në në në Ligën e Europës në Vjenë, dhe më pas për lëndimin e pretenduar që mbajti argjentinasin larg ndeshjes ndaj Sampdorias.

Në orët e fundit, numrin 9 ka kryer testet mjekësore në gjurin e djathtë Interi ka njoftuar se nuk ka ndryshime të rëndësishme krahasuar me testet e kryera më parë.

Megjithatë sic ndodh rëndomtë kur një lojtar apo skuadër ndodhet në momente krize sic është rasti i Icardit, me këtë të fundit ka plasur gallata në rrjetet sociale. Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori