Pogba "mbreti i shtyllave" në Angli, por s'është i vetmi (FOTO)

Paul Pogba duket se ka humbur disi shkëlqimi që pas transferimit nga Juventusi. Mbrëmë në “Old Trafford” ai ishte shumë i pafat në një goditje dënimi, pasi gjeti vetëm shtyllën.

Lojtari i Djajve të Kuq për të shtatën herë shtyllën gjatë këtij sezoni. Të njëjtin fat si ai gjatë këtij sezoni ka edhe De Bruyne i Manchetser City-it, ndërkohë që Sanchez vjen pas tyre me 5 shtylla.

Në foton me lart keni dhe statistikat për lojtarët dhe ekipet që kanë goditur më shumë shtylla./albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori