Pogba i hedh "benzinë zjarrit", poston sërish foto me fanellën bardhezi (FOTO LAJM)

E ardhmja e Paul Pobgas vazhdon të jetë me plot dyshime. Ylli francez ka postuar në "Insta-Story" një fotografi që e lidh atë me kalimin te Juventus.

Në një event në Japoni, mesfushori francez ka publikuar një selfie ku protagonist është një tifoz me fanelën e Juventusit.

Flitet se pas rikthimit nga Japonia, Pogba do të futet në bisedime me ish-skuadrën e tij, Juventusin dhe se kalimi i tij te kampioni i Italisë do të jetë i pashmangshëm.
Shtuar më 03/07/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori