Policët rethojnë Elbasan Arenën, për... ti "dhënë muhabet" njëri-tjetrit

Elbasan Arena është në një ditë normale. "Atmosfera festive" ndizet vetëm nga prania e policëve dhe asgjë tjetër.

Një turmë e vogël njerësh janë demoralizuar dhe ata për të krijuar koreografi. Ky është peisazhi i servirur, nga tifozët të cilët dëshirojnë një stadium më të madh, përcjell Albeu.com.

Janë shitur vetëm 2.000 bileta për sfidën e sotme. Shifër akoma më e ulët se në ndeshjet e Elbasanit. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori