Portieri gjerman "ngroh" stolin te Arsenali, e dashura e ngushëllon me format e saj (FOTO LAJM)

Në takimet e para të sezonit, trajneri i Arsenalit, Unai Emeri, vazhdon të preferojë portierin veteran Peter Cech kundrejt portierit gjerman Bernd Leno.

Megjithatë, ish-portieri i Bayer Leverkusenit nuk duket aspak i shqetësuar dhe po e pret me qetësi ditën kur do t’i jepet fanella e titullarit.

Ndërkohë, Leno po kalon ditë të mira me të fejuarën e tij, 21-vjeçaren Sophie Christine.
Shtuar më 06/09/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori