Pozon me bikini pas lindjes, ndjekësit mahniten nga linjat e moderatores sportive (FOTO LAJM)

Ndonëse u bë nënë për herë të parë në jetën e saj, moderatorja Vilma Masha është më në formë se kurrë.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, duke treguar linjat elegante dhe mëse perfekte të saj.

“Shqipëri, pushime, pusho shqip”, ka shkruar moderatorja krah fotos ku nuk kanë munguar komplimentet për trupin pas lindjes.

Kujtojmë se Vilma ka ndarë edhe momente të ëmbla gjatë kësaj kohe me vogëlushen e saj Sea, duke treguar se është në periudhën më të lumtur të jetës së saj.

Shtuar më 26/08/2020, ora 08:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori