Premier League, 150 mln shpenzime në orët e fundit (FOTO LAJM)

Mesut Ozil - Arsenal (42.2 mln stërlina)
Ditën e fundit të merkatos në Premier League skuadrat bënë 150 milion stërlina shpenzime. Këtë fundjavë priten të debutojnë të gjithë lojtarët me skuadrat e reja: Ozil dhe Eriksen debutuan me ekipet e tyre të reja Arsenal dhe Tottenham, ndërsa sot e kanë rradhën dy blerjet e Liverpool: Sakho dhe Ilori. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 15:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori