Presidentët më të pasur në Premier League (FOTO LAJM)

20. Norwich - Delia Smith/Michael Wynn Jones – 23 milionë paund
Premier Liga është vendi me njerëz të pasur dhe të famshëm dhe kjo nuk vlen vetëm për lojtarët në fushën e lojës, të cilët gëzojnë një popullaritet shumë të madh.

"The Mirror"ka shkruar për njerëzit që drejtojnë klubet e kampionatit më tërheqës në botë, të cilët kanë një pasuri shumë të madhe.

Por cilët janë presidentët më të pasur të Premier Ligës. Ato mund t'i shihni më lart na galerinë e fotove./Albeu.com/
Shtuar më 12/08/2015, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori