Presidenti u Juves reagon për kartonin e kuq të CR7

Cristinao Ronaldo ka pasur debutimin më të keq të mundshëm në Champions League me klubin e Juventus.

Ai është prjashtuar nga loja me karton të kuq, pas një verpimi antisportiv kundër mbrojtësit të Valencia Murillo.

Për këtë karton kanë reaguar shumë figura të botës së futbollit dhe së fundmi radha i ka ardhur presidentit të Juves, AAndrea Agnelli.

Agnelli me anë të një fotoje të shpërndarë në rrjet ka shprehur mbështetjen e tij për skuadrën dhe Cristiano Ronaldon

“Një për të gjithë, të gjithë për një”: ishte reagimi i Agnellit. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2018, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori