Prishtina prezanton uniformën e re (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sot në ora 17:00 FK Prishtina dhe Sivasspor do të ndeshen me njëra-tjetrën në një takim miqësor në stadiumin e kryeqytetit kosovar. Klubi me më shumë trofe në Kosovë me këtë rast ka prezantuar edhe uniformat e reja të skuadrës.

Sivasspor është ekip i Superligës turke dhe drejtohet nga braziliani i famshëm Roberto Carlos. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori