Provokuese nga jahti, Georgina nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, nuk nguron të postojë në rrjetet sociale format e trupit të saj.

Ajo ka surprizuar ndjekësit e saj në “Instagram” para pak minutash me një foto, ku bukuroshja duket më në formë se kurrë.

“Qielli mbi mua dhe rruga nën këmbët e mia”, shkruan Georgina krah fotos.

26-vjeçarja ndodhet në jahtin luksoz që çifti disponon dhe ka pozuar vetëm me rroba banje. CR7 është thjesht me fat!

Shtuar më 30/11/2020, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori