Publikohet foto, ky është i dashuri misterioz i Oriola Marashit (FOTO LAJM)

Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai nga ku po poston vazhdimisht foto e video që kanë tërhequr shumë vëmendjen. Ky udhëtim i modeles ka ngritur edhe shumë aludime se kush e shoqëron atë.

Kështu Oriola ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet duke pozuar me një burrë të panjohur dhe shkruan me humor: "Me të dashurin tim misterioz".

Në fakt modelja ndodhet në Dubai në shoqërinë e motrës dhe mikeshave
Shtuar më 11/11/2019, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori