Pushime në Dubai, Kejvina shfrenohet dhe thyen pjatat e restorantit (FOTO LAJM)

Prej pak ditësh Kejvina Kthella ndodhet në Dubai, ku siç pritet nga modelja fotot e nxehta dhe provokuese nuk kanë munguar.

Përveç diellit dhe temperaturave të larta atje, Kejvina po shijon dhe jetën luksoze në restorantet e Dubait.

Bukuroshja ka publikuar në Instagram një video teksa shihet duke hedhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë.

Kejvina, e shoqëruar një vajzë tjetër, ndërkohë shihen duke vallëzuar dhe duke ndezur atmosferën në Dubai.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publikuar video ku thyen pjata dhe hedh ushqimin.


Shtuar më 21/01/2021, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori