E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Zëdhënësja e FSHF-së "djeg" Saint Tropenë (FOTO LAJM)

Jona Dervishi e cila është gjithashtu edhe zëdhënësja e FSHF-së, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo poston thuajse përditë fotografi në profilin e saj në Instagram dhe konsiderohet si një femër shumë joshëse.

Edhe pse është pak e mbushur, bukuroshja shqiptare merr shumë komplimenta nga fansat.

Këtë herë ajo e ka mbushur Instagramin e saj me pushimet luksoze teksa qëndron në Saint Tropez.

Gjithashtu më herët ajo ka vizituar Principatën e Monakos dhe koleksionin e makinave të princit Alberto të Monakos. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2017, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori