Pushimet përrallore të Lorik Canë-s në Dubai (FOTO LAJM)

Ish kapiteni i Kombëtares Shqipëtare Lorik Cana jo rrall herë ndan me ndjekësit momentet pranë familjes , shkruan Albeu.com

Së fundmi ai ka shpërndarë disa foto nga pushimet përrallore në Dubai.

Nga fotot në ‘Instastory’ Cana duket se po shijon panoramën fantastike që ofron një nga qytetet më të bukura në botë.

Ai ka postuar foto me djalin dhe bashkëshorten në parkun gjigand të Antlantis, por kjo nuk ka qenë e vetmja, në një tjetër ai ka postuar vetëm bashkëshortën e tij Monikën me telefon në dorë ku shkruan, ‘ Shka po thotë instagrami oj gru ?’. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori