Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM)

Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Telegram”, një kanal që publikonte foto pornografike dhe ofensive në rrjetet sociale, jo vetëm të personazhe të famshëm, por edhe të vajzave të thjeshta, të cilat përfundonin nga në rrjetet sociale nga ish-të dashurit e tyre.

Gazetarja seksi, e cila disa kohë më parë përfundoi në këto faqe, pasi iu hakerua telefoni, ka bërë një denoncim. Pas hetimeve nën akuzë kanë përfunduar një 29-vjeçar nga Bergamoja, një 17-vjeçar nga Palermo dhe një 35-vjeçar nga Nuoro.

Shtuar më 01/05/2020, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori