Ramos feston 6-vjetorin e lidhjes me bukuroshen spanjolle
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos dhe Pilar Rubio së fundmi kanë festuar 6-vjetorin e tyre të lidhjes.

Këtë ditë të shënuar çifti ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale duke publikuar të njëjtën foto ku shihen duke u puthur.

Cifti janë takuar para 6 vitesh në 2012, ku bukuroshja, Pilar ishte prezantuese në programin e mëngjesit, në televizionin publik të Spanjës.

Tashmë ata kanë 3 djem së bashku ku i fundit erdhi në jetë vetëm 5 muaj më parë. /albeu.com/Shtuar më 24/08/2018, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori