Rashica në fushë e dashura në tribunë, njihuni me bukuroshen e kosovarit (FOTO LAJM)

Miliot Rashcia vijon formën e mirë me fanellën e Werder Bremen. Ai realizoi dje golin e barazimit ndaj Bayern Munich në Kupën e Gjermanisë.

Por shqiptari ka fat dhe në dashuri. Në tribunë ishte bashkëshortja e Milot Rashicës, Belkiz Kera e cila e festoi golin.

Ai i ka ndarë momentet e golit edhe me ndjekësit e saj në rrjetin
social Instagram. Me sa duket sekreti i golave të Rashicës është Belkiz Kera. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2019, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori