Real Madrid-Elche, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

REAL MADRID (4-3-3)
Pëlqej
Pas fitores tenistike 2-8 në fundjavë përballë Deportivo La Corunas Real Madrid rikthehet sërish në fushën e lojës n[ë javën e pestë të La Ligas. Rivali i "Los Blancos" do të jetë Elche.

Carlo Ancelotti, duke parë edhe rivalin që ka përballë, mund të bëjë disa ndryshime në formacion, duke filluar nga porta, mbrojtja dhe sulmi. Keylor Navas pritet të zëvëndësojë Casillasin, ndërsa Hernandez do të jetë maja e sulmit në vend të Benzema.

Real Madrid-Elche starton në ora 20:00. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori