Real Madrid vs. Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Sot me fillim nga ora 16:15, Real Madridi e pret Sevillan në Bernbeu për ndeshjen e javës së 15të në La Liga.

Ekipi Madrilen do të jetë pa Ramos, Carvajal dhe Varane në mbrojtje dhe pa Casemiron e Bale në mesfushë.

Këto janë formacionet e mundshme të të dyja ekipeve për ndeshjen e sotme. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori