Real Madrid zbulon listën e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM)

Zinedine Zidane ka zbuluar listën prej 25 futbollistëve që do të luajnë në Ligën e Kampionëve.

Trajneri francez ka zgjedhur futbollistët, me të cilët mendon të mbroj trofeun e LigësKampionëve në sezonin 2016/17.
Kjo pasi, janë ata fituesit e fundit të trofeut më të madh për klube në Evropë.

listën e tij prej 25 futbollistë, Zidane ka përfshirë gjithë futbollistët kryesor, por ka edhe dy emra befasues.

I pari është talenti norvegjez, Martin Odegaard dhe i dyti mbrojtësi portugez, Fabio Coentrao. /Albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 22:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori