Reali në gjysmëfinale, plas gallata në Facebook (FOTO LAJM)

Atletico Madrid e kishte mundur në La Liga, në Kupë dhe i kishte marrë edhe SuperKupën e Spanjës, por kur vjen puna te Champions League Real Madrid vendos diktatin.

Pas barazimit 0-0 një javë më parë në "Vicente Calderon" ekipi i Ancelottit fitoi 1-0 në çerekfinalen e kthimit të Champions League falë golit të Javier Hernandez, përcjell Portali Albeu.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të qarkullojnë foto-montazhe humoristike që venë në lojë protagonistët e ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2015, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori