Rënditja e UEFA, top 10 klubet në Europë (FOTO LAJM)

REAL MADRID
Pëlqej
Një dyshe spanjolle në krye të rënditjes së UEFA-s për klube. Real Madrid, kampion Europe në fuqi, gjendet në krye të listës duke lënë pas rivalët e Barcelonës dhe gjermanët e Bayern Munchen përsa i përket Top klubeve të momentit në Europë.

Asnjë italiane në Top 10, teksa Milani mban vetëm vendin e 14, Juventus 22 dhe Inter 23.

Përsa i përket rënditjes sezonale, Real Madrid dhe Barcelona ndiqen nga Juventus dhe Roma. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori