Revolucion te Reali, ja 7 yjet që mund të largohen në verë (FOTO LAJM)

Keylor Navas

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pjesa e mbetur e sezonit do të vendosë shumë për të ardhmen e disa yjeve të Realit. Mediat spanjolle njoftojnë për një revoolucion që mund të pasohet me largimin e 7 futbollistëve nga “Santiago Bernabeu”.

Gazeta "AS", shkruan se drejtues të klubit janë duke menduar disa ndryshime të mëdha në skuadër ku reparti më i prekur do të jetë mbrojtja dhe mesfusha.

Gjithashtu në listën e largimeve futen edhe dy mesfushorët Isco dhe James Rodriguez të cilët po shkëlqejnë gjatë kësaj periudhe. Më lart keni dhe listën e plotë./albeu.com/Shtuar më 12/01/2017, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori