Revolucion tek Interi, ja si ndryshon formacioni me De Boer (FOTO LAJM)

Handanovic
Interi po përgatitet për një revolucion të vërtet në formacionin për sezonin e ri. Ardhja e trajnerit të ri Frank De Boer, do të ndryshojë shumë gjëra në projektin e ri.

Formacioni i preferuar i strategut holandez mendohet se do të jetë vendosja 4-2-3-1, teksa projektohet edhe një tjetër blerje në mesfushë.

Nuk do të mungojnë as të sakrifikuarit, teksa Melo dhe Jovetic nuk shihen si titullarë./albeu.com/

Shtuar më 08/08/2016, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori