Revolucioni "Mancini", kush ikën e kush vjen (FOTO LAJM)

Largime të mundshme: Handanoviç
Revolucioni i Roberto Mancinit është shumë pranë. Dështimi i tij në rikthimin te Interi, me Europën shumë larg, po e detyron teknikun zikaltër, dhe jo vetëm, të mendojë një ndryshim rrënjësor në skuadër në sezonin e ardhshëm, përcjell Portali Albeu.

Në përfundim të këtij sezoni priten shumë largime dhe afrime në skuadër, përveç disa futbollistëve që do të vazhdojnë të jenë pjesë e projektit "Mancini", kjo ndikuar edhe nga rregullat e Fair Play-it Financiar.

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, shumë futbollistë të rëndësishëm për Interin priten të largohen gjatë merkatos së verës, me të tjerë të njohur që priten ti bashkohen. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori