Revolucioni "Thohir", 15 talente për Interin (FOTO LAJM)

Dimitri Foulquier - Granada
Inter i ka të qarta idetë përsa i përket merkatos së ardhshme të futbollistëve. Pasi afroi lojtarë me ekspieriencë siç ishte rasti i Nemanja Vidiç klubi zikaltër kërkon tashmë ti hedhë sytë nga të rinjtë.

Ky është "urdhëri" më i ri i presidentit Erick Thohir, i cili kërkon të bëjë një revolucion në skuadër.

Sipas asaj që shkruan "Calciomercato", Interi ka në axhendën e tij plot 15 emra talentesh nga Amerika e Jugut dhe Europa, të cilët do të synojë ti afrojë në ekip gjatë merkatove të ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori