Real Madrid me "dragonj" për Champions (FOTO LAJM)

Pëlqej
Real Madrid prezantoi sot fanelën e re që do të përdorë në këtë sezon në ndeshjet e Champions League. Uniforma e dytë e kampionëve në fuqi të Europës do të jetë e zezë dhe përfshin dy dragonj gri në gjoks.

Fanela e dizenjuar nga japonezi Yohji Yamamoto u prezantua nën moton "Ose e mban, ose e ke frikë! /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori