Roberto Carlos i tregon botës: Ndodhem në Kosovë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ku ka reklamë më të mirë se ajo që të bën një ish kampion Bote si Roberto Carlos. Ish ylli i kombëtares së Brazilit dhe Real Madrid ndodhet në Prishtinë që prej ditës së djeshme dhe ku sot do të zhvillojë një takim miqësor me vendasit e FK Prishtinës.

Tekniku i ekipit turk të Sivasspor ka postuar një foto në profilin e tij Instagram ku i tregon miqve të tij se ndodhet në Kosovë

Prishtina-Sivaspor luhet sot në ora 17:00. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori