Roma, 4 goditjet e para të Allegrit (FOTO LAJM)

Wallace Oliveira Dos Santos - Fluminense
Massimiliano Allegri duket se është gati për të zbarkuar në Romë. Dhe sipas "Corriere dello Sport", me ardhjen e teknikut livornez në kryeqytet do të vijnë edhe katër blerje të reja: brazilianët Wallace e Paulinho si dhe dy ish nxënësit e tij te Cagliari: Astori dhe Nainggolan.

Shuma më e madhe duket se do të shpenzohet për mesfushorin e Corinthians, i cili vlen minimalisht 15 milionë euro, por me shitjen e mundshme të sulmuesit italo-argjentinas Osvaldo, verdhekuqtë mund të sigurojnë paratë e nevojshme për këtë transferim. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2013, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori