Roma merr Holebas, greku i fiksuar pas tatuazheve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pasi mori Kostas Manolas Roma bën të sajën edhe një tjetër futbollist të Olympiakos dhe kombëtares greke, Jose Holebas. Protagonistë në Botërorin e Brazilit mbrojtësi i datëlindjes 1984 do të kryejë nesër vizitat mjekësore në kryeqytetin italian.

Futbollisti greko-gjerman, përveçse paraqitjeve të mira me Kombëtaren greke në Botëror dhe me Olympiakos në Greqi, është i fiksuar edhe pas tatuazheve. Holebas numëron disa të tillë në trupin e tij, ndërsa ai që ka në kurriz është edhe më i madhi. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori