Roma në shkallët e "Rocky"-t, Totti "tallet" me Cole (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kësaj rradhe Ashley Cole ndodhet mes futbollistëve të tjerë të Romës gjatë fotografisë së rastit në shkallët e famshme të Philadelphias, të bëra të famshme pas filmit Rocky. Por as kësaj rradhe nuk kanë munguar ironia dhe shakatë pas fotos së anglezit disa ditë më parë.

Në pozicionin e tij kësaj rradhe ka kaluar kaiteni Francesco Totti. Fotomontazh apo shaka e ikonës verdhekuq? Nuk kuptohet, por fotoja po bën xhiron e botës në internet. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2014, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori