Romanca Chicharito-Lucia në kulmin e saj (FOTO LAJM)

Lucia Villalon dhe Javier Hernandez
Lidhja e dashurisë mes Javier Hernandez dhe gazetares Lucia Villalon tashmë është zyrtare. Reporterja e Formula 1 e konfirmon këtë nëpërmjet profilit të saj në Facebook.

Lucia ka publikuar fotot e para së bashku teksa komenton: "Kështu çdo ditë", apo "Javier të dua", përcjell Portali Albeu.


Më herët u përfol për një flirt të mundshëm mes gazetares dhe Cristiano Ronaldos por mesa duket ajo e ka gjetur tashmë njeriun e zemrës. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori