Ronaldinho prezanton pasardhësin e tij, ja djali Joao (FOTO LAJM)

Joao, djali i Ronaldinhos
Ronaldinho prezanton pasardhësin e tij. Ylli brazilian ka postuar në Twitter foto të djalit të Joao, duke demostruar edhe një ngjashmëri shumë të madhe mes tyre.

"Djali im Joao dhe unë kur ishim të vegjël. Të njëjtë eh? Joao, të dua", shkruan Ronaldinho në profilin e tij.

E vetmja gjë nuk dimë për të voglin është nëse e ka edhe ai klasin e të atit?.../albeu.com/
Shtuar më 18/10/2014, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori