E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Ronaldo dhe e dashura, nga Barcelona në Londër (FOTO LAJM)

Pas disa ditë pushimesh në Barcelona, Fenomeni Ronaldo dhe e dashura e tij, DJ Paula Morais udhëtuar për në kryeqytetin britanik, Londër.

Çifti është parë shumë i lumtur në praninë e njëri-tjetrit, ndërsa ish ylli i kombëtares braziliane në një formë më të mirë fizike. Ronaldo ka humbur 17 kile gjatë një reality-show në vendlinjen e tij, çka i ka lejuar të bëjë edhe disa xhiro me biçikletë në "Hayden Park" në Londër, ku nuk munguan as momentet romantike mes çiftit. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2013, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori