Ronaldo fton super bukuroshen letoneze ta shohë në aksion (FOTO LAJM)

Ronaldo është nën hetime për fshehje të ardhurash në Spanjë, por kjo nuk e ndalon atë që të jetë mjaft aktiv jashtë rrjeteve sociale.

Modelja nga Letonia, Vera Alohno ka marrë një ftesë nga Cristiano Ronaldos për të ndjekur takimin e përfaqësueses së saj ndaj Portugalisë. Bukuroshja e njohur sigurisht nuk e refuzoi, madje nuk ngurroi as që ta falënderonte në rrjetet sociale, raporton Albeu.

Ajo ishte e pranishme në ndeshjen që Ronaldo fitoi 3-0 ndaj Letonisë, ndërkohë që e dashura aktuale e portugezit Georgina Rodriguez mund të ketë mbetet e zhgënjyer. Ajo përflitet se është shtatzënë, por kjo nuk e ndal cr7 të flirtojë dhe me femra të tjera. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2017, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori