Ronaldo "injoron" bukuroshet shqiptare, Quaresma jo (FOTO)

Përfaqësuesja e Portugalisë është vendosur në Tiranë, por e gjithë vëmendja e njerëzve dhe mediave është e përqendruar te Cristiano Ronaldo.

Lojtarët portugezë pas mbërritjes në aeroportin e Tiranës janë vendosur menjëherë në një hotel të kryeqytetit shqiptar në masa të mëdha të sigurisë.

Pas pushimit dhe akomodimit, të dielën në mëngjes lojtarët kanë filluar të dalin nga dhomat dhe të lëvizin në hollin e hotelit.

Bukuroshet të cilat kanë fatin të punojnë momentalisht aty, kanë pasur mundësinë t’i shikojnë lojtarët nga afër dhe me disa kanë arritur edhe të bëjnë edhe fotografi, raporton Telegrafi.

Por, jo dhe me Ronaldon, i cili ka kaluar afër duke mos shprehur as edhe interesimin më të vogël për t’u ndalur.
Gjithsesi, kështu nuk mendoi edhe miku më i mirë i tij, ish-lojtari i Interit dhe Chelesat, Ricardo Quaresma, i cili u ndal për t’u fotografuar me bukuroshet shqiptare. /Albeu.com/

Shtuar më 07/09/2015, ora 10:59
shqiptar100
e Hënë 7 Shtator 2015, Ora 11:07
fuck this ignorant cunt
futja kot
e Hënë 7 Shtator 2015, Ora 12:24
po pse bukuroshe ju duken juve ato?!...ato si zhaba..
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori